8. - 9.6. - Slavnosti ostravaru a Trenčín

9. června 2013 v 21:21 | Donnie |  Život autorky
Nemám zrovna náladu popisovat veškteré detaily a podrobnosti, mám za sebou docela náročný víkend, přestože strávený více než příjemně. Pustím se teda jen do nějakých základních informací + přiložím fotkama.

8.6.2013
Dlouho očekávané slavnosti pivovaru Ostravar, na které se přišlo podívat několik stovek, možná tisíců fanoušků dobrého piva a dobré hudby, která na všechny účastníky čekala v rámci připraveného programu. Akce začínala okolo 12 hodiny odpolední a končila zhruba kolem desíti večer. I já měla tu čest si tento festival užít se vším všudy, poznala jsem nové lidi, odpočinula si a totálně odrovnala své tělo, ono to totiž není žádná sranda 10 hodin skákat a řvát a zpívat si a zase skákat, k mému štěstí jsem se dostala i hned do první řady na hlavním stage, odkud jsem se teda celé odpoledne nehla, abych měla všechny interprety pěkně na dohled a doslech (popravdě o doslech jsem se vůbec nemusela bát), poslechla jsem si kapelu Kryštof, Wohnout, Vypsaná fixa, Tomáš Klus a Horkýže Slíže.
Nějaké fotky: (časem dodám i viděa)


9.6.2013
Od mé první cesty do Trenčína (kterou jsem taky zaznamenala zde na blogu) za mým přítelem už nějaká doba uběhla a párkrát jsem tam mezi tou dobou byla znovu a určitě jsem tam nebyla naposled. Za dva týdny mě čeká seznámení se s jeho rodinou a kamarády, už teď si představuju to, jak nervózní budu, ale k věci.
Dnes jsem jela znovu, měla jsem štěstí, nikde jsem nechytla žádné vyšší zpoždění a o některých přestupech ani nevím, cestu jsem díky včerejčí akci úplně prospala. Nebyla jsem sama, kdo za sebou měl těžkou sobotu, můj drahý se zabývá dobrovolným hasičstvím a měl soutěže odpoledne i v noci, spát šel kolem půl 5, kdy jsem já vstávala a tak jsme oba měli naspáno asi 4 hodiny, což bylo poznat. Přesto ani na malou chvilku mi není a nebylo líto té cesty, byla jsem s ním, s osobou, která mě dělá šťastnou a alespoň na tu dobu, co jsme spolu i bezstarostnou. Je neuvěřitelné co se mnou dělá.
A teď jen fotka dárečku k mým brzkým narozeninám od něj :3
Je to všechno kolem přezdívek, to co chtěl koupit a to co mi koupil, udělal mi hroznou radost, třebaže to možná na venek nebylo až tak znát.
Není uchvatný?? .. (čepička je červená, jen ten blesk ji chtěl růžovou)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama