K-MODE 2012

23. listopadu 2012 v 19:00 | Donnie |  Život autorky
Naše škola není jen každodenní sezení v lavicích a učení se. Naše škola obnáší i mnoho, opravdu mnoho již douho zavedených akcí a K-MODE byla první z nich, které jsme se ani neměli zúčastňovat, jakož to první ročník, ale nakonec nás naše třídní učitelka obsadila do sice né velké role. Přecejen, účast to byla. Trochu mě lákalo to předvádění oblečení, kdo ví, kdo ví, co bude příští rok, za dva roky..

Škola se na tuto akci připravuje už od začátku školního roku. Akce představuje hlavně show, kde se předvádějí výtvory v podobě oblečení učitelů zabývajících se výtvarným úměním, účesová tvorba kadeřnic, která byla mimochodem opravdu ohromná a objevují se zde také zpěváci, tanečníci či houslista, zpěvák a kulturista zároveň, který nás svou návštěvou včera velmi potěšil. Tato každoroční událost je vytvořena pro základní školy, pro střední školy, pro školu naší a pro veřejnost. Čiže v jeden den nás čekaly 4 vystoupení s úplně plným sálem.

Celé to obnášelo několik zkoušek, přípravy kulis a neustále připomínání toho, co a jak bude. Den před hlavním programem, čiže ve středu, probíhala od 9ti hodin do zhruba 4 hodin zkouška jednotlivých čísel a po té zkouška celého programu nanečisto. Instrukce byly jasné, nám už jen zbývalo se pořádně vyspat a připravit se na výstup.

Můj budíček byl nastaven na 3:30 ráno, což pro mě bylo něco nepředstavitelného. Nebylo to nakonec tak hrozné, dokonce si troufám říci, že se mi spalo lépe, než když vstávám v půl 6. Na 6 hodin jsem měla být na místě, kde bude všechno probíhat. Bydlím sice v poměrně velkém městě, ale spoje mi vůbec nevycházely vstříc. Já s mou spolužačkou jsem se vydaly naprosto unavené vstříc celodennímu výletu. Skoro se divím, že jsme dojeli bez problému, ve vlaku jsme obě na malou chviličku usly. Naše role byla prostá, přesto jsme byly úplně stejně nervózní, jako modelky předvádějící modely poprvé. První představení bylo v 9 hodin a tak kadeřnice a kosmetičky měly opravdu co dělat, aby stihly několik set lidí za ty 3 hodiny namalovat a učesat podle představ organizátorů. Mohu Vám říct, že tolik laku ve vlasech jsem snad kromě Fashion Catwalk ani neměla. Člověk by neřekl, že z mých pár vlasů se dá i něco vytvořit. Co se líčení týče, nechtěla jsem to nijak přehánět, neboť jsem veděla že mě čeká hodina cesty domů. Nakonec jsem nebyla ta divná já, neboť jsem měla zmalované jen oči a jejich okolí, zatímco již zmínění spolužačka měla namalované celé čelo a oči.

Vzniklo mnoho fotek, i přes to, jak malou roli jsme dostali jsme si to s holkama opravdu užívali a jako bonus jsme konečně viděli dceru spolužačky, o které jsem už také psala. Všichni jí okouzleni jsme se s ní museli vyfotit hned jak jsme ji prvně uviděli :-)))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily BleedForYou Lily BleedForYou | Web | 24. listopadu 2012 v 22:11 | Reagovat

ty chodíš na nějakou modelingovou školu ?

2 Donnie Donnie | Web | 25. listopadu 2012 v 14:56 | Reagovat

[1]: nene :) studuju sociální činnost

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama