Říjen 2012

30.10.2012-Příbor

30. října 2012 v 19:31 | Donnie |  Život autorky
Dnes jsem navštívila v rámci školy město Příbor, což je rodné město doktora Sigmunda Freuda. Navštívila jsem muzeum, které teda podle mého názoru s Freudem nemělo nic společného a také jeho rodný dům.
Ráno nás asi 5 děvčat čekalo na autobusovém nádraží, kde se přestupovalo, až dojede zbytek třídy. Jenže bylo 8:50 a my měli již jet busem, třída stále nikde. Zavovali jsme tedy třídní a ta nám sdělila, že zůstali stát v záspě. Fain, vyšlápli jsme si ten kousek na most do Karolíny, že si zajdem aspoň na kafe. Jakmile jsme překročili práh obchodu, třídní nás napsala smsku, že už jedou a v 9:10 nám jede další autobus, takže jsme zase scházeli celé nadšené dolů, kde jsme se koncečně shledali. Čekala jsem, že nás pojede míň, ale účast byla opravdu slušná, z 30ti nás přišlo 23. Cesta do Příbora busem trvala bez deseti minut hodinu a my všechny, jelikož jsme to nečekali, jsme celou cestu seděli navlečené v bundách, kolem krku šátky a vůbec nás nenapadlo, že následně nám bude zima ještě větší. Já měla v autobuse opravdu problém, na nádraží jsem stála docela dlouho a mé prsty na nohou dostaly velkou ránu. Nevěděla jsem jak si sednout, to tak studělo, až to pálelo, neumíte si představit jak jsem si oddechla, když už se zahřály. Po výstupu jsme si přirozeně všechny stěžovaly, že nám je ohromná zima. Díky bohu, muzeum nebylo daleko a tak jsme se brzo dostali zase zpátky do tepla. Muzeum pro mne bylo zábavné asi jen proto, že skupinka 6ti lidí, v které jsem byla také, stála na konci místností a zábavu si zařizovala sama. Rodný dům Freuda byl zajímavý, malý, v podstatě se tam nedalo na co koukat. Měli jsme k dispozici jen prázdné místnosti a sluchátko, které nám všechno podstatné říkalo.
Cesta domů se nám jaksi také nepovedla. Stíhali jsme krásně bus ve 12:20, což by znamenalo, že ve 2 hodiny už jsem mohla býti doma, jenomže my jsme se postavili na špatnou zastávku a až když jsme na hodinkách měli všechny 12:20, tak jsme se podívali zda vůbec stojíme dobře. Samozřejmě, bus , který jel zpátky na autobusové nádraží jel na rohem a ujel nám přímo před nosem. Na další jsme museli čekat hodinu. V budově naproti byla jídelna základní školy a naše hlavní organizátorka to domluvila tak, že jsme mohli čekat právě v jejím vestibulu.
Takže nejen, že nám dnes nepřálo štěstí co se týče busů, ale ještě minimálně půlka z nás má parádní rýmu, škrábání krku a bolest hlavy. A pokud je na tom jen polovina těch lidí stejně jako já, budou následující dny ve škole, opravdu zajímavé. (Ještěže zítra místo školy jdu navštívit základku :-)))) )

20.10. 2012- Tvořivá se ségrou-fotky

20. října 2012 v 16:56 | Donnie |  Život autorky
Jen velmi zřídka jsou dny, kdy se se sestrou můžeme snést a dokonce se i spolu bavit :-D Aspoň, že jsme tu občasnou záležitost dnes dobře využily :-) Obě nás zajímá úplně něco jiného, takže to byl hodně takový experiment. Ona se zabývá hlavně anime postavičkami a já se snažím co nejlépe vystihnout realitu- bohůžel mi to nejde.
Více v celém článku :-)

6.10.2012-Bowling

6. října 2012 v 21:22 | Donnie |  Život autorky
Velmi stručně.
Nemůžu být radši za ten kolektiv ve třídě! Konečně mám pocit, že se mi něco daří a nepříjdu si úplně zbytečná, jako doposud. Jen to nezakřiknout.
Na dnešek už jsme měli 2 týdny dopředu domluvený bowling a to z toho důvodu, že jsme neměli adapťák a tak účelem bylo se trochu poznat. 27 lidí z 30 řeklo, že určitě půjde. Samozřejmě nás nakonec bylo i s třídní jen 15, což na jednu stranu byla škoda, na druhou stranu i tak jsme si to užili a navíc máme první společný zážitek. V pondělí se budem bavit o tom, jak super to bylo v sobotu a druhá půlka bude jen mlčky poslouchat.
Ten výlet do města kde máme školu, mimo ní nezačal zrovna pěkně. Byla jsem se spolužačkou ještě ze základky domluvena ještě s naší jednou, která měla přijet na nádraží a přestoupit na vlak, který nás odveze tam kam potřebujeme. Byl to expres a nás nenapadlo, že nám tam nebudou platit naše měsíčníky. Vlak měl zpoždění 10 minut a ještě jsme si museli koupit skupinovou jízdenku, která nás vyšla na dvě osoby 120,- Šílený :/ Sraz byl v půl, ale místo srazu jsme opustili až teprve před třetí ( ve 3 už jsme měli reserve na bowling ), jako bychom to nevěděli, že všichni dorazí ještě později :-D
Myslím si, že na to, jak krátce se známe, si rozumíme skvěle. Dnešní účel byl, řekla bych, splněn.
Pokecali jsme, pobavili se, vznikly první fotky, poznali jsme se i navzájem s naší třídní a nechali jsme tam dobrých 800,- .
Fotky v akci si raději nechám pro sebe a pro svůj facebook, ale i něco je lepší než-li nic.

Back to school 2012

2. října 2012 v 21:48 | Donnie |  Život autorky
Tato akce se pořádá v několika městech naší republiky, pochopitelně všude nejsou stejné kapely. Vstup je zcela zdarma, máte možnost vidět známé kapely jako třeba mandrage, zapojit se do různých programů a celkově strávit příjemné odpoledne, večer a noc. O občerstvení taky není nouze, my si třeba udělali zálusk na trdelníky, které byly opravdu vynikající. Ovšem dají se tam najít klasické hranolky, langoše, nealko i alko, které i nabízejí jako ochutnávku. V našem případě to byla melounová vodka :]]]
Nadchla mě možnost vidět takové známé kapely úplně zadarmo, když jindy se o lístky fanoušci i perou. Bez váhání jsem musela vyrazit! S holkama jsme si to maximálně užili, kamarádka si dokonce "chytla" kondom mandrage :-D čekali jsme skoro 3 hodiny, než začli právě oni hrát , ovšem kapela před nimi, totiž eddie stoilow byla taky výborná, tam začla naše taneční nálada :-D zcela jsem přišla o hlasivky, mám propálenou bundu cigaretou a aby toho nebylo málo mám jí i politou pivem :-D ale to všechno je jen drobnost v porovnání s mou radostí. jen mi je líto, že jsem už nemohla natáčet ani fotit Vypsanou Fixu, baterka na foťáku zklamala a navíc jsem musela jet domů o něco dřív :-( Všem, kteří máte možnost se na tuto akci dostat, doporučuji, aby si ten čas udělali a vyrazili ! :)
Bez dalších zbytečných keců sem přikládám ochutnávku fotek a dvě videa, jen se pokochejte !:-)
EDDIE STOILOW
A video...
VÍCE V C.Č.