12.7.-23.7.2012 EGYPT, Marsa Alam

23. července 2012 v 15:24 | Donnie |  Život autorky
Zrovna jsem přijela domů z dovolené, ale určitě jsem na tenhle blog nezapoměla. Pečlivě jsem si každý večer psala zápisy a právě ty tu dneska zveřejním. Kloubouk dolů těm, kteří to přečtou celé. Teď si myslím, že to co jsem tam psala jsem malinko přeháněla... Ale v tu chvíli jsem to tak fakt cítila.
12.7. , 23:50 Dlouhatánský, unavující, ale přesto zajímavý let. Příjezd do hotelu kolem šesti hodin večer. První dojem - zmatek. Zatím mě to tu moc neoslovilo, není to úplně můj šálek čaje. Vlastně si myslím, že realita nemá s videem na internetu nic společného. Možná bych byla ze všeho tady nadšenější, kdyby tu byl ON. Brutálně mi chybí, a to jsem ho včera viděla. Určitě bych byla radši.. Není mi to tu tak sympatické, jak jsem čekala a popravdě jsem trochu zklamána. Příjde mi to zbytečně moc roztáhlé a dle mého názoru to bylo loni o něco hezčí. Uvidíme...
13.7. , 20:01 Dnešek byl lepší, konečně jsme měli možnost vidět to tu za dne a trošku se zbavit toho pocitu zmatku. Ale když pominu Aqua park, stále tu z toho nejsem nadšena. A bude to vidět na mém užívání si to tu. Dopoledne jsem trávila s malou v dětském bazénku a odpoledne se vrhla na obrovské tobogány, kde bych sama ani nešla, byli by mě nedonutili. Samozřejmě na jednom jsem se hned 2x praštila do hlavy a vytvořila si tam bouli :( Raft byl ale super, to musím uznat. A zásluhou šnorchlování jsem se hned druhý den spálila- stejně mi to brzy zase vybledne. Jsem úplně zničená, bolí mě hlava, spáleniny taky nelechtají Zatím.

14.7. , 10:00 Ležím na pokoji, spálená, unavená a absolutně bez chuti něco dělat. Na to, jak krátkou jsem tu dobu, už jsem mockrát slyšela, že jsem mimo. A ono, já opravdu jsem. Ostatních 12 lidí, s kterýma tu jsem, si užívají horka, vody, celkově dovolené. Dokonce naši jedou v úterý 8 hodin autobusem do Káhiry - což absolutně není nic pro mě a proto zůstávám tady.
23:40 Myslela jsem, že to skončí dalším mně nepěkným dnem a skoro to tak i bylo.. Bože. Mluvím, jakobych tu už byla měsíce. Do nějakých 6ti hodin jsem stále ležela v posteli, dokud mě uklízeči nevzbudili. Chvilka na pláži a cesta na večeři. Najednou mně se motající hlava a 4 kelímky koly najednou. Bylo mi hrozně. Za celý den jsem měla 3 malé palačinky. Není teda divu, že když jsem do sebe nacpala prášek, vrhla jsem se na večeři hned na 3 chody. Diskotéka. Parádní pařba s mamkou a Verčou. Konec až teprve před chvilkou. Škoda jen, že mi celý den bylo tak špatně.
VÍCE V C.Č.

15.7. , 18:00 Snad se mi to tu i začíná líbit.. Dnes jsem se snad celý den válela někde na lehátku. Nebejt toho, že se mi pořád zamotává hlava, snad se i opálím. To, že jsem spálená, se brzy ztratí. Momentálně se všichni sprchujem, půjdeme na večeři ve stylu italska a večer se jdeme znovu trochu prohýbat na místní program s diskotékou. Je šílené, že tma tu už je v 5. Vidím to na návrat kolem půlnoci.
23:55 Na diskotéce jsem nebyla. Ta nálada mě přešla. Ležela jsem na lehátku a pozorovala hvězdy. Dokonce jsem i jednu viděla spadnout! Zítra jedu možná na výlet s možností vidět ve volné přírodě delfíny. Snad to výjde!
16.7. , 21:38 Absolutně spokojena i nespokojena. Zjistila jsem, že zde existuje místnost počítačů s internetem 24 hod zdarma. Rozhodnutí zatím neusínat. Naší jedou ze ségrou do té Káhiry a odjezd mají už v 00:20. Blbost jít spát. Směřujíc s myšlenkami na balkón. Pá.
17.7. , 23:00Ne úplně dobrá nálada, únava, ale na druhou stranu dobrý pocit. Právě jsem přišla z venku a čekám až naši ze ségrou dorazí z káhiry - musím jim otevřít. Ráno schánění doktora, protože malé bylo zle. Tak jsem ji ještě neviděla. Narážím tu na stále více Čechů a ani se nedivím. Jen NÁS je tu 13. Absolutně líná dneska něco dělat. V bazénu jsem byla snad jednou. Pocit naprostého vyčerpání už od doby, co jsem se vzbudila. Momentálně vypadám jako dalmatýn, ovšem s hnědou kůží a červenými fleky. Brutálně se loupu v obličeji a na zádech- musím to do odjezdu ještě sjednotit. Začal tu ta mnou chodit jeden číšník, dokonce i speciální drink jsem dostala, ale že mi tam dá alkohol jsem nečekala :D
18.7. , 23:04 Odjezd se blíží nesmírnou rychlostí. Všechno tady máme už prolezlé a já se tu prostě už nudím. V bazéně jsem byla dneska jednou, v moři, nebo aspoň na tobogánu vůbec. Snažím se doopálit ty fleky. Za celý den jsem nic pořádného neudělala a při tom si příjdu strašně unavená. Ležela jsem večer opět na lehátku, sluchátka v uších a upřený pohled na oblohu. Depka, ale rychlé napravení programem, kde hlavní roli hrála známá kapela Queen.
19.7. , 23:12 Dneska jsem se hlavně válela u vody a chytala jsem barvu. Tady se člověk pořád jen válí. Za 3 dny jedu domů, teda přesněji letím. Hrozně to utíká, ale zároveň mi příjde, že už jsem tu strašně dlouho. Večer jsme se trochu bavili s jedním číšníkem tady- vlastně s tím co mi dal ten drink. Rambo :D Aspoň jsem se pobavila. Pak taky jsme si povídali s českými animátorkami a já došla k závěru, že bych jednou mohla dělat něco podobného. Navím by mě to i bavilo, jen zamakat na své angličtině.
20.7. , 11:23 Ležím na pláži na lehátku a v uších sluchátka. Pomalu chytám depku. Zase to na mně jde vidět, sakra. To, že se loupu, už neřeším. Zatím? Je mi smutno a text hrající v sluchátkách mě fakt dostává...
23:42 Nejen, že mě dostihujou nálady, ale už si tu mezi všemi 13ti příjdu jako páté kolo u vozu. Samé posměšky, narážky, výčitky a já jen tiše nechápu. Je mi to líto, ale já prostě nedokážu někde jen tak sedět, když všichni ostatní se baví. A stále častěji na můj účet. Ještě celá sobota a neděle, pak krásných 6 hodin letu domů.
21.7. , 23:20 Celý den vyvalování se a opalování z kterého nakonec vzniklo spálení. Jakýsi chtíč si to tu aspoň ten poslední den pořádně užít. V jednom je to tu super. Mám na sebe tolik času, kolik jen můžu potřebovat. Volnost. Můžu si tu opravdu dělat co chci. Mám v plánu si užít poslední hodiny všech atrakcí a zároveň se barevně sjednotit.
Mimochodem. Jen já jdu v 11 večer pro pití 3 patra po schodech a dvakrát spadnu. Oteklá, odřená ruka. Au. Au. Dobrou.
22.7. , 22:00 Poslední den a večer. Vychutnat si ten klid a bezstarost. Teď to začíná. Balení a nervy, jestli máme všechno. Budíček ve 2 ráno a ve 3 odjezd z hotelu. Užila jsem si to, dneska ano. Nakonec jsem si to tu i zalíbila, ačkoli né tolik. Poslední večerní procházka a možnost už po 3 za těch pár dní vidět spadnout hvězdu. Poslední obchůzka kolem areálu. Dobrou.

23.7. , 15:20 , DOMOV Hrozně unavená. Dovolenou máme za sebou. Od těch včerejších 10ti hodin jsem nespala. Až do dvou jsme se všichni až na taťku jen převalovali a pořád koukali na hodiny ať nezaspíme. Od půl 2 už jsem ze ségrou stepovala na balkóně. Dokonce jsme stihli i něco málo vyfotit. V letadle se spát absolutně nedalo. Nedalo se najít optimální polohu, v které by se dalo usnout. Akorát jsem pomlácená a polámaná. Nakonec jsem usoudila, že to tam tak špatné nebylo, ale přece si stojím za tím, že to nebyl úplně můj vkus.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Madla Madla | Web | 24. srpna 2012 v 21:10 | Reagovat

Krásný blog,to nemá chybu.

2 Briony Cavanagh Briony Cavanagh | Web | 18. září 2012 v 1:09 | Reagovat

Já byla letos také v Marsa Alam, ale musím říct, že lepší dovolenou jsem nezažila. Doufám, že se tam ještě tento rok znovu dostanu. Jinak ti fandím, ať máš pořád spoustu nápadů na články ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama